Każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z handlem kryptowalutam. Na początku każdy szuka urządzeń i aplikacji, które pomogą na początku drogi w świecie kryptowalut. Jedną z takich aplikacji jest portfel bitcoin online.

Portfel bitcoin można porównać do działania zwykłego konta bankowego. Pozwala on na dokonywanie płatności w wielu walutach, w tym oczywiście w bitcoin. Dzięki niemu można zatem dokonywać bieżących płatności kryptowalutą.

Najlepsze portfele do bitcoina

Jednym z najpopularniejszych operatorów oferujących portfele online jest Blockchain. Ma on kilka zalet. Przede wszystkim jest darmowy. Ale ważne jest także to, że oferuje obsługę w języku polskim. Dzięki temu można posiadać konto btc po polsku. Samo zakładanie konta jest niezwykle proste. Na początku wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie należy kliknąć w link aktywacyjny, jaki przyjdzie drogą mailową i gotowe. To co ważne, to fakt, że wraz z linkiem aktywacyjnym przesłany zostanie także identyfikator. Jest to login do konta.

Jak wspomniano wcześniej, portfel online przypomina konto bankowe. To dotyczy także interfejsu. Jeśli zatem nie ma się problemów z korzystanie z konta bankowego to nie będzie się także miało problemu korzystaniem z portfela online Blockchain. Uwagę należy zwrócić na wartość bitcoin oraz dolara. Wartość bitcoin oczywiście zawsze jest taka sama, natomiast wartość dolara będzie zależała od aktualnego kursu.

Wykonywanie przelewów jest niezwykle wygodne. Wystarczy kliknąć przycisk wyślij, wypełnić formularz przelewu i zaakceptować. Trzeba pamiętać, aby dokładnie sprawdzić wszystkie dane ponieważ zrealizowany przelew jest nieodwracalny. Bardzo wygodne jest także otrzymywanie bitcoinów. Wystarczy kliknąć przycisk otrzymaj, wypełnić formularz, a następnie przesłać go do osoby, która ma przelać bitcoiny. Co ważne, Blockchain obsługuje trzy kryptowaluty. Oprócz bitcoina jest to także ethereum oraz bitcoin cash.

Jak zatem widać, polskie konto btc jest niezwykle proste i wygodne w użytkowaniu. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób początkujących w świecie kryptowalut.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ