Internetowa porównywarka ofert kantorów pozwala nam na podjęcie trafnej decyzji co do miejsca, w którym można wymienić walutę. Przy tworzeniu rankingu bierze się pod uwagę przede wszystkim tabelę opłat i prowizji oraz poziom zabezpieczeń danego kantoru. Ważne jest również to, w jaki sposób można dokonywać wypłat oraz jakimi walutami można handlować. Dzięki temu, że gromadzimy wszystkie te informacje o kantorach, mamy pewność, że nasz ranking jest rzetelny i wiarygodny.

Kantory online – Walutomat

Walutomat jest jednym z najpopularniejszych kantorów internetowych. Oferuje on możliwość wymiany złotówek na franki szwajcarskie, dolary amerykańskie, euro czy ruble rosyjskie. Jest to kantor społeczny, czyli taki, w którym użytkownicy mogą wymieniać pieniądze między sobą. Pozwala to na zaoszczędzenie dość dużych prowizji, które pobierają kantory stacjonarne.

Walutomat pobiera stałą prowizję w wysokości 0,2% od każdej przeprowadzonej transakcji. Osoby, które dużo korzystają z usług kantoru mogą liczyć na jej obniżenie.

Strona internetowa, na której funkcjonuje kantor jest w stu procentach bezpieczna i szyfrowana. Dzięki temu możemy bez obaw wymieniać pieniądze z innymi użytkownikami. Platforma obsługuje konta właściwie we wszystkich najpopularniejszych polskich bankach.

Właścicielem kantoru jest spółka Currency One SA, która podlega Komisji Nadzoru Finansowego i posiada ważną licencję na realizowanie usług płatniczych online. Dodatkowym zabezpieczeniem jest potwierdzanie transakcji kodem SMS.

Tutaj przeczytasz o Walutomacie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ