Gdzie zlecić wykonanie aplikacji mobilnej?

Jeżeli interesuje Cię zakup dedykowanego oprogramowania na urządzenia mobilne, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Firma ProExe – http://proexe.pl oferuje dedykowane aplikacje mobilne, które są w pełni tworzone pod konkretne zamówienie klienta. Bogate doświadczenie naszych programistów oraz techników pozwala im na przygotowanie bardzo lekkich i niezwykle rozbudowanych w funkcje aplikacji, które dostosowane są do systemów iOS oraz Android. Każda aplikacja wychodząca z naszej firmy jest gruntownie sprawdzana przez doświadczonego testera, który wyłapuje wszystkie błędy oraz niedociągnięcia, jakie mogą się pojawić. Dzięki temu otrzymujesz w pełni funkcjonalną aplikację dostosowaną do nawet najbardziej wymagających zastosowań.

Tworzone przez nas aplikacje wykorzystywane na konferencjach w całym kraju pozwalają na pracę offline oraz ocenianie wydarzeń zorganizowanych na danej konferencji. Ilość dodatków, jakie znajdują się w aplikacji, zależna jest od Twojej wyobraźni. Nasi pracownicy stworzą dla Ciebie program szyty na miarę. Pisane przez nas programy są bardzo lekkie i niezwykle szybkie.

Od wielu lat jesteśmy jedną z najlepiej rozwijających się firm zajmujących się pisaniem aplikacji na iOS oraz Android. Wśród naszych klientów znaleźć można znane i cenione firmy z różnych dziedzin biznesu. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Potwierdzeniem naszych umiejętności są liczne nagrody w konkursach m.in. Główna Nagroda Samsung Gear App Challenge Główna Nagroda w 2014 roku. Stale uczestniczymy w organizowanych corocznie konkursach, w których zajmujemy czołowe miejsca.

Osoby zainteresowane współpracą z nami zachęcamy do odwiedzenia strony http://proexe.pl oraz do kontaktu poprzez formularz. Gwarantujemy szybką wycenę oraz realizację wszystkich zamówień. Jesteśmy profesjonalistami, którzy swoją pracę traktują bardzo poważnie. Staramy się mieć czynny udział w rozwoju mobilnych aplikacji na telefony i tablety. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się aplikacjami szytymi na miarę.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ