Prowadzenie firmy - jaki program wybrać?

Prowadzenie biznesu stawia przed przedsiębiorcą wiele wyzwań. Z tego powodu przedsiębiorstwo Mega-Tech (https://www.mega-tech.com.pl) stworzyło szereg programów, które mają za zadanie wspomagać właścicieli firm w podejmowaniu decyzji oraz pracach związanych z prowadzeniem firmowej rachunkowości. Dzięki ofercie znajdującej się na stronie www.mega-tech.com.pl właściciele firm mogą skorzystać z dużego wyboru programów dostosowanych do małych i średnich firm. Spośród najpopularniejszych programów warto wyszczególnić program Faktura Small Business. Aplikacja wyposażona jest w kartotekę usług i produktów oraz kartotekę kontrahentów, dzięki którym w bardzo szybkim tempie wystawisz fakturę bez konieczności ręcznego wpisywania każdej pozycji ręcznie. Jest to ogromne ułatwienie, szczególnie jeżeli wystawiamy sporo faktur każdego dnia. Koszt oprogramowania to zaledwie 200 złotych, więc nawet niewielkie firmy mogą sobie pozwolić na taki wydatek.

megatech2

Innym ciekawym programem oferowanym na stronie firmy jest Faktura Small Business HANDEL, która zawiera specjalny moduł do obsługi magazynu. Dzięki tej aplikacji wystawimy bardzo szybko fakturę, a sprzedany produkt automatycznie zejdzie ze stanu naszego magazynu. Jest to ogromne ułatwienie dla firm zajmujących się handlem. Do obsługi programu niewymagany jest wydajny komputer. Wystarczy typowy biurowy zestaw komputerowy lub laptop.

megatech3

Dzięki oprogramowaniu firmy Mega-Tech możliwe jest zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy dzięki możliwości zrezygnowania z usług fakturzystki lub biura rachunkowego. Oferta przedsiębiorstwa dostosowana jest do różnych wymagań klientów. Dzięki konsultacjom z nimi programy oferowane na stronie są stale dostosowywane do potrzeb klientów. W przypadku problemów z funkcjonowaniem programu lub pytaniami biuro obsługi klienta służy pomocą i radą. Można kontaktować się w przypadku pytań dotyczących oprogramowania za pomocą adresu e-mail lub telefonicznie. Pracownicy firmy bardzo chętnie udzielają rad i pomogą w przypadku problemów z dopasowaniem programu do swoich potrzeb.

megatech4

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ