Zepsuła Ci się lodówka i musisz jak najszybciej kupić nową? W portfelu pustki, a auto domaga się rychłej naprawy? Twoje dziecko chce pojechać na szkolną wycieczkę, ale domowy budżet nie przewiduje dodatkowych wydatków? Kiedy dopadnie Cię mały kryzys finansowy, a Twoje konto bankowe świeci pustkami, trzeba sięgnąć do radykalnych rozwiązań. Jednym z nich jest pożyczka online bez zaświadczeń.

Dla kogo pożyczka bez zaświadczeń o dochodach?

Tego typu oferty są skierowane do osób, które potrzebują szybkiej gotówki. Wnioskodawcy oczekują, że pieniądze jeszcze tego samego dnia (lub najpóźniej nazajutrz) pojawią się na ich koncie. Gdy liczy się czas, najbardziej pożądane są pożyczki udzielane online, które nie wymagają wizyty w instytucji. Brak weryfikacji zdolności kredytowej sprzyja również bezrobotnym oraz osobom o nieudokumentowanych dochodach.

Ponadto banki zwykle biorą pod uwagę tylko stałe dochody, np. z umowy o pracę, umowy cywilno-prawnej, własnej firmy, renty lub emerytury. Jeśli zatem utrzymujesz się głównie z tantiemów, alimentów czy wynajmu nieruchomości, kredyt czy tradycyjna pożyczka będą poza Twoim zasięgiem. Pożyczka online bez zaświadczeń to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie gdy czas nagli, a Ty nie masz czasu ani ochoty przekonywać banku, że Twoje dochody umożliwiają terminową spłatę zadłużenia.

Jak otrzymać pożyczkę online bez zaświadczeń?

Najpierw musisz znaleźć instytucję, która oferuje pożyczki bez zbędnych formalności i umożliwia otrzymanie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Wbrew pozorom masz do wyboru nie tylko parabanki i instytucje pozabankowe. Również niektóre banki wychodzą naprzeciw swoim klientom, którzy nie mają czasu na drobiazgowe procedury.

Szybka gotówka jest dostępna w takich bankach jak: T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas czy Getin Bank. Wśród podmiotów pozabankowych możesz rozważyć skorzystanie z oferty np. Wonga.com, Zaplo, hapipożyczki, Provident czy Aasa. Oczywiście każda instytucja kieruje się inną polityką działalności, jednak z reguły cała procedura przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej banku lub firmy pożyczkowej, dołączając skan dowodu osobistego i oświadczenie o dochodach. W razie pozytywnej odpowiedzi należy wykonać przelew weryfikacyjny, który potwierdzi Twoje dane. Gotówka powinna pojawić się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia lub do następnego dnia roboczego.

Pożyczki online bez zaświadczeń nie wymagają osobistego stawiennictwa w placówce ani potwierdzania dochodów. Zazwyczaj banki podejmują decyzję kredytową na podstawie historii rachunku, danych z BIK (Biuro Informacji Kredytowej) lub BIG (Biuro Informacji Gospodarczej). Z kolei firmy pożyczkowe bazują głównie na oświadczeniu Klienta o uzyskiwanych dochodach. Może się jednak zdarzyć, że wniosek o wysoką kwotę będzie wymagał weryfikacji  – wówczas przedstawiciel instytucji może wykonać telefon do Twojego pracodawcy bądź poprosi Cię o wyciąg z konta bankowego.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ