Na czym polegają promocje bankowe i co można zyskać?

Promocje bankowe to sposób na większe korzyści i wyższe zyski. Dzięki promocjom możemy zyskiwać na oprocentowaniu, zdobywać vouchery i zagarniać premie pieniężne. W ramach akcji promocyjnych organizowanych przez banku, można liczyć nawet na nagrody rzeczowe.

W ostatnim czasie, promocje bankowe zyskały na popularności, głównie za sprawą niskiego oprocentowania depozytów bankowych. Banki, aby przyciągnąć do swoich ofert klientów, organizują promocje, w których po spełnieniu odpowiednich warunków, możemy zagarnąć różnego rodzaju bonusy i premie. Z kolei osoby szukające bezpiecznych form oszczędzania, chętnie korzystają z ofert promocyjnych, gdyż chcą zrekompensować sobie niskie oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych.

Warunki do spełnienia w przypadku promocji bankowych

W większości przypadków, promocje bankowe są skierowane do nowych klientów, którzy nie korzystali z usług danego banku. Biorąc udział w promocji będziemy musieli liczyć się z koniecznością spełnienia odpowiednich warunków. Przeważnie należy otworzyć konto lub lokatę i wpłacić środki pieniężne w odpowiedniej kwocie. Banki często wymagają odpowiedniego obrotu bezgotówkowego na koncie przy aktywnym korzystaniu z karty debetowej. Korzystając z promocji możemy spotkać się również z wymogiem zapewnienia odpowiedniej wysokości salda na koncie w ciągu miesiąca lub odpowiedniej wysokości wydatków.

Co w zamian za spełnienie wymogów banków?

Najczęściej w ramach promocji można zyskać na wysokości oprocentowania – tak się dzieje w przypadku lokat i rachunków oszczędnościowych. Częstym wynagrodzeniem jest premia pieniężna, która może być z góry określona lub zależna od kwoty dokonanych transakcji w ciągu miesiąca. Banki we współpracy z innymi podmiotami oferują również możliwość zdobycia vouchera/bonu do wydania na konkretne rzeczy. Z kolei w przypadku kart kredytowych, banki często przyznają nagrody rzeczowe za spełnienie warunków promocji.  

Promocje bankowe to okazje, z których warto korzystać. Nieraz warunki promocji są bardzo proste do spełnienia, a nowy klient nie musi ponosić żadnych kosztów. Wystarczy aktywne korzystanie z rachunku i karty debetowej lub zapewnienie odpowiednich wpływów na konto.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ