Kredyt gotówkowy w banku czy przez internet

Wielu ludzi chcących wziąć kredyt w banku stoi przed dylematem: iść do placówki i porozmawiać z konsultantem czy wypełnić wniosek przez nternet? Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź, czy warto wnioskować o kredyt gotówkowy online!

Część ludzi nie wyobraża sobie załatwienia usługi bez kontaktu z człowiekiem. Jednak sprzedaż przez sieć coraz bardziej się rozpowszechnia. Tak jest szybciej, wygodniej, a często i taniej. Jednak czy w przypadku kredytów też tak jest?

Kredyt gotówkowy przez internet jest tańszy

Wniosek kredytowy przez internet to nie tylko oszczędność czasu na dojazdach i zachowanie bezpieczeństwa podczas pandemii. Banki bardzo oszczędzają na tym, że potrzebują mniej pracowników obecnych fizycznie w placówce. Te oszczędności przekładają się na nasz, kredytobiorców, zysk.

Wnioskowanie o kredyt przez internet daje możliwość skorzystania z różnych rabatów i atrakcyjnych promocji. Jedną z najbardziej interesujących promocji jest prowizja 0% za udzielenie kredytu – dzięki czemu będzie on po prostu znacznie tańszy. Przełoży się to wprost na niższe raty miesięczne niż gdybyś brał ten sam kredyt w tym samym banku stacjonarnie.

Warto też wiedzieć, że niekoniecznie najlepszą ofertę dostanie się w banku, w którym ma się konto osobiste. Internet daje możliwość szybkiego i niezobowiązującego porównania wielu ofert, dzięki czemu wybierzesz najlepszy kredyt gotówkowy online!

Jak znaleźć najlepsze kredyty gotówkowe przez internet?

Wpisując w wyszukiwarkę online hasło „najlepszy kredyt gotówkowy”, otrzymasz w zamian setki tysięcy odpowiedzi. Nie dasz przecież rady sprawdzić każdej strony i każdej oferty dostępnej w sieci, by je porównać i móc wybrać tę najtańszą. Co więc należy zrobić, by znaleźć kredyt spełniający swoje oczekiwania i możliwości finansowe? Wejdź na ranking kredytów gotówkowych online. To strona, na której specjaliści finansowi porównują wszystkie aktualne oferty kredytowe dostępne na rynku. Zestawiają je następnie w formie rankingu. Najciekawsze oferty znajdziesz na samej górze.

A co jeśli chcesz kierować się wysokością raty? Dostępna na tej samej stronie porównywarka kredytów gotówkowych pozwoli Ci ustawić parametry Twojego kredytu – wysokość wnioskowanej kwoty i liczbę miesięcy, przez które gotowy jesteś spłacać swoje zobowiązanie. Na tej podstawie obliczy następnie raty w każdym z banków i RRSO. Dowiesz się też, jaki będzie łączny koszt kredytu i czy dany bank przewiduje promocję 0% prowizji.

Co więcej, możesz wyfiltrować tylko oferty promocyjne, niewymagające założenia konta osobistego albo kredyty bez ubezpieczenia.

Porównywarka kredytów gotówkowych daje Ci też możliwość posortowania ofert według różnych parametrów.

Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania z łatwością wybierzesz bank, w którym zapłacisz najmniej. Potem wystarczy tylko kliknąć w „złóż wniosek” obok wybranej oferty i poczekać na odpowiedź banku. Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko minut, a środki z kredytu mogą być na Twoim koncie nawet tego samego dnia!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ