Darmowe konto osobiste

Darmowy rachunek osobisty, za którego posiadanie nie trzeba w ogóle płacić, z bezpłatną kartą, przelewami i wypłatami z bankomatów… Brzmi świetnie? I jest w zasięgu Twoich rąk! Wystarczy, że siądziesz do komputera. Sprawdź, jak wnioskować o darmowe konto osobiste!

Coraz więcej banków oferuje swoim klientom darmowe konta osobiste – takie, w którym nie płacisz za posiadanie rachunku. Część z nich idzie dalej – oferują swoim klientom także brak dodatkowych opłat.

Może się wydawać, że to banał, bo pojedyncza opłata wynosi 2, 5 czy 8 złotych. ale wielu ludzi traci nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie na opłaty bankowe – co miesiąc. Wcale nie musi tak być. Możesz założyć darmowe konto w innym banku i zaoszczędzić rocznie kilkaset złotych!

Co musisz zrobić, żeby mieć darmowe konto osobiste online?

Darmowe konto osobiste możesz mieć tak naprawdę w większości banków – wystarczy, że spełnisz pewne warunki postawione Ci przez bank. Na przykład zasilisz konto przelewem na minimum 1 000 zł (to może być po prostu Twoje comiesięczne wynagrodzenie). Niektóre banki oczekują wpłaty już w wysokości 500 zł. Możesz też spotkać się z wymogiem, że dokonasz trzech czy pięciu płatności bezgotówkowych w miesiącu albo zapłacisz kartą – raz lub kilkakrotnie.

Jeśli masz mniej niż 26 lat, uważnie przyjrzyj się ofertom banków, bo możesz mieć konto darmowe bezwarunkowo.

Czy wiesz, że możesz zyskać pieniądze, przenosząc się do innego banku?

Co więcej, teraz możesz zarobić, zakładając nowe konto. Jeśli skorzystasz z promocji bankowych kont osobistych dla nowych klientów, możesz otrzymać przelew na pewną kwotę, bony, darmowe subskrypcje popularnych serwisów. Możesz zyskać nawet kilkaset złotych w gotówce, na przykład polecając konto znajomym. Jeśli ktoś założy konto z Twojego polecenia – zarabiasz!

Gdzie znaleźć takie świetne oferty na darmowe konta osobiste z promocją?

Najlepsze promocje bankowe kont osobistych znajdziesz z łatwością w sieci. Sprawdź ranking kont osobistych online – to specjalna strona, na której zebrane są wszystkie aktualne oferty banków na konta osobiste online. Są uszeregowane według oceny specjalistów finansowych, więc jeśli nie wiesz, które konto wybrać – zaufaj rankingowi.

Dodatkowo w rankingu możesz skorzystać z filtra, który pozwoli Ci znaleźć szybko konta spełniające Twoje wymagania – na przykład zaznaczysz, że interesują Cię darmowe wypłaty z bankomatów, bo często wypłacasz pieniądze i lubisz płacić gotówką. Strona wyfiltruje Ci tylko takie oferty, które spełniają Twoje wymagania.

No i oczywiście na stronie rankingu kont osobistych znajdziesz info o promocji przygotowanej przez dany bank. Koniecznie zapoznaj się z jej warunkami zanim założysz konto!

Zakładając konto przez internet, możesz więc liczyć na ciekawe bonusy i zniżki. Rachunek może być całkowicie darmowy! Wystarczy, że dobrze przyjrzysz się dostępnym ofertom, zapoznasz się z bieżącymi promocjami kont bankowych oraz wybierzesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Pamiętaj, że wiele banków oferuje bezpłatne konta osobiste – musisz jedynie spełnić warunki aktywności, które bywają naprawdę proste. Powodzenia!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ