Każda legalnie działająca w Polsce firma musi zostać zarejestrowana pod jakimś adresem. Nie może być on jednak przypadkowy. Nie zawsze może być też tożsamy z adresem domowym właściciela. Co zrobić, aby zdobyć dobry adres, nie popadając jednocześnie w duże koszty wynajęcia lokalu położonego w atrakcyjnej lokalizacji?

Wirtualne biuro – nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców

Każda firma musi mieć adres, ale nie zawsze wymaga to wynajęcia osobnego lokalu lub rejestracji firmy w domu. Coworking to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala czerpać korzyści z prestiżowego adresu, pracując jednocześnie w domowym zaciszu.

Korzystając z usług firmy coworkingowej można w łatwy sposób zredukować koszty wynajęcia lokalu do minimum. Za niewielką opłatą otrzymujemy nie tylko adres rejestrowy zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, ale również adres korespondencyjny, profesjonalne usługi sekretarskie oraz możliwość korzystania z wysokiej klasy sprzętu biurowego, jak np. drukarki czy skanera. Taki pakiet pozwala na podniesienie walorów marketingowych firmy i jej lepszą promocję, np. poprzez umieszczenie prestiżowego adresu na wizytówkach i ulotkach.

Zamień home office na wygodne biuro

Wiele firm, na co dzień pracujących w systemie zdalnym, od czasu do czasu potrzebuje sali konferencyjnej lub innego, dobrze wyposażonego pomieszczenia. W takim przypadku można wynająć potrzebną przestrzeń w firmie coworkingowej. Co ważne, salę lub biurko wynajmujemy na godziny, co oznacza, że płacimy tylko za ten czas, który jest nam potrzebny, minimalizując tym samym koszty wynajmu ciągłego. Wiele osób decyduje się również na zamianę home office na pracę w wynajętym od firmy coworkingowej pokoju lub wirtualnym biurze w Krakowie.

Na uwagę zasługują również opcje dodatkowe, oferowane np. przez firmę Point Office z Krakowa. Oprócz adresu, obsługi i dobrze wyposażonych biur, firma oferuje możliwość wynajęcia własnej szafki na dokumenty, serwisu kawowego dostępnego podczas spotkań lub jedynie podłączonego do internetu komputera z dostępem do drukarki.

Decydując się na coworking otrzymujesz możliwość korzystania z dobrze wyposażonego biura, jednocześnie nie martwiąc się kosztami jego utrzymania.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ