Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą, ale niestety nie zawsze można je łatwo dostać. Jeżeli chcesz wziąć kredyt w banku na większą kwotę, najpierw musisz okazać zaświadczenie o zarobkach. Szczególnie obudowane formalnościami są kredyty hipoteczne. Ale na szczęście nie w każdym przypadku chęć zdobycia środków musi oznaczać wcześniejsze okazywanie dowodów własnej stabilności finansowej. Praktycznie wszystkie banki mają też w ofercie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Jak wziąć taką „pożyczkę”?

Jak wysoki kredyt bez zaświadczeń można dostać?

Na co potrzebujesz pieniędzy? Na kupno nowego komputera, gdy stary został zalany herbatą czy może chcesz kredytować zakup samochodu? Różne potrzeby to również odmienne wymagania co do wysokości kredytu. Czy banki wychodzą naprzeciw klientom potrzebującym dużych sum?

Oferta kredytów gotówkowych bez zaświadczeń w bankach jest bardzo zróżnicowana. Dobra wiadomość jest jednak taka, że jesteś w stanie otrzymać nawet do 200 000 zł bez okazywania dowodów regularnych zarobków. Kredyt o takiej wysokości jest zwykle udzielany w placówce banku, ale można go otrzymać nawet podczas jednej wizyty.

Jeśli jednak nie masz czasu lub ochoty fatygować się do najbliższej siedziby wybranego banku, by otrzymać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, wszystkie kwestie formalne możesz też załatwić przez internet. Jest to szczególnie łatwe, gdy jesteś już klientem danego banku – wystarczy po prostu wybrać odpowiednią zakładkę na koncie internetowym.

A jak wiele można otrzymać online? Tu również kwoty różnią się znacząco. Zazwyczaj bez problemu każdy może wziąć kredyt na około 10 000 zł. Niektóre banki jednak zachęcają klientów dużo wyższymi kwotami – nawet do 50 000 zł wyłącznie przez internet.

Koszty kredytu bez zaświadczeń o zarobkach

Jak powszechnie wiadomo, kredyty nie są produktem darmowym, zwłaszcza, gdy bank ponosi wyższe ryzyko udzielając „pożyczkę” bez potwierdzania zarobków. Ile może Cię kosztować kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? Zdecydowanie warto wcześniej poszperać w aktualnych rankingach takich kredytów, bo koszty mogą się wahać od 12-13% do nawet 60%. Oczywiście duże znaczenie ma również długość kredytowania. Najwyższe RRSO wyjdzie np. przy pięcioletnim kredycie bez potwierdzenia zarobków.

Jeśli natomiast szukasz gotówki bez konieczności spłacania wysokich odsetek, powinieneś wiedzieć, że od czasu do czasu w bankach również zdarzają się takie oferty. Niektóre banki proponują promocyjny kredyty dla nowych klientów, w których RRSO wynosi 0%. Bank w ten sposób liczy na to, że staniesz się nowym, lojalnym użytkownikiem jego produktów. Co ważne, darmowe propozycje są skierowane wyłącznie do nowych klientów, więc nie możesz wziąć „kredytu powitalnego” w banku, w którym już masz konto. Kwota takiego kredytu najprawdopodobniej nie będzie wysoka. Zwykle można liczyć na 3 000 – 5 000 zł z terminem spłaty na 12 miesięcy w równych ratach.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ