Eventy są pasją agencji Euro M z Wrocławia. Uwielbiamy organizować, wymyślać i pracować nad rozwojem współpracy wielu firm. Od ponad 16 lat nieprzerwanie zdobywamy cenne doświadczenie, którym potem chętnie się dzielimy. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, które mieliśmy okazję organizować.

Wmurowanie kamienia węgielnego

Wspomagamy wszystkich inwestorów przy promocji rozpoczęcia budowy nowego zakładu http://www.euro-m.pl/realizacje/wmurowanie-kamienia-wegielnego/. Takie spotkania to doskonała okazja do budowania relacji z lokalną społecznością i partnerami biznesowymi dla jeszcze lepszych kontaktów w przyszłości. Kojarzymy miejsca i ludzi i robimy to bardzo szczęśliwie.

Wbudowanie kamienia węgielnego to zawsze pierwsza czynność, jaką wykonują inwestorzy, aby zacząć proces budowy. To swoistego rodzaju przełom, odliczanie czasu budowy następuje właśnie od momentu wmurowania kamienia węgielnego. Organizowane przez nas wydarzenia zawsze kończyły się wielkim sukcesem, a każdy obecny na tym spotkaniu był zachwycony formą organizacji, a także nawet najdrobniejszym szczegółem.

W ostatnim czasie organizowaliśmy wiele takich wydarzeń, a jeszcze wcześniej m.in. uroczystość wbicia łopaty pod nowy zakład. We wrześniu 2017 r. dokonaliśmy otwarcia imprezy, podczas której wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego zakładu, który docelowo ma obsługiwać rynek europejski. Na takich spotkaniach często można spotkać znane osobistości, ważne osoby, również z zagranicy.

Chcemy, aby na każdym uczestniku organizacja całej imprezy wywarła jak największe wrażenie, dlatego każdego dnia staramy się szkolić nasze umiejętności, aby jeszcze lepiej wspomagać Państwa i przynosić wiele korzyści. Naszych Klientów i ich wymagania zawsze stawiamy na pierwszym miejscu i traktujemy priorytetowo.

Otwarcie nowych obiektów

Tak jak wcześniej wspomniano agencja specjalizuje się w organizacji uroczystości związanych z nowymi inwestycjami, firmowymi rocznicami i eleganckimi galami. Pracujemy właściwie z całym światem i mamy ogromne doświadczenie, zatem można nam zlecić wykonanie nawet najtrudniejszego zadania. Najczęściej towarzyszymy firmom i inwestorom w otwarciu nowych obiektów http://www.euro-m.pl/realizacje/organizacja-otwarcia-obiektow/.

Niekiedy zadania przed nami stawiane mają mieć specjalny charakter, dlatego dla przykładu we wrześniu br. Przygotowywaliśmy uroczystość otwarcia Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D na Bielanach Wrocławskich. Nasze zadanie polegało na przygotowaniu uroczystości o ultranowoczesnym charakterze firmy. Całe spotkanie połączyliśmy z prezentacją możliwości i specyfiki pozostałych zakładów firmy Materialise, która była gospodarzem tej imprezy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji i zaufaniu naszemu doświadczeniu. Skrupulatnie realizujemy każde zadanie i realizujemy je na 100%. Państwa zadowolenie to nasza największa nagroda.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ